STRONA ARCHIWALNA, NOWA WERSJA DOSTĘPNA POD ADRESEM: www.gov.pl/web/wsse-lodz , e-mail: -

AKTUALNOŚCI

8 lutego 2021
Nowa strona internetowa

Ta strona jest stroną archiwalną.
Nowa strona WSSE w Łodzi dostępna pod adresem:
www.gov.pl/web/wsse-lodz

więcej »
4 lutego 2021
Odpowiedź na wiadomości e-mail kierowane w ramach inicjatywy "ZapytajSanepid.pl"

Łódzki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że wnioski literalnie przez wnioskodawców określone jako wnioski o dostęp do informacji publicznej kierowane do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi z instrumentalnym wykorzystaniem przepisów ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. z 2020 r. poz. 2176), a w oparciu o inicjatywę „ZapytajSanepid.pl”, nie stanowią wniosków o dostęp do informacji publicznej w rozumieniu tej ustawy i są jedynie efektem nadużycia prawa dostępu do informacji publicznej.

więcej »
5 lutego 2021
Harmonogram pobierania wymazów od nauczycieli klas I – III szkół podstawowych, szkół specjalnych oraz szkół muzycznych.

Harmonogram pobierania wymazów od nauczycieli klas I – III szkół podstawowych, szkół specjalnych oraz szkół muzycznych na terenie województwa łódzkiego w kierunku badania obecności koronawirusa SARS-CoV-2 w dniach 07.02 – 12.02.2021 r. na terenie województwa łódzkiego.

więcej »
1 lutego 2021
Informacje dla interesantów o funkcjonowaniu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi. Wykaz telefonów i adresów e-mail do komórek organizacyjnych WSSE w Łodzi.

W związku z  zagrożeniem epidemicznym związanym z występowaniem zakażeń spowodowanych koronawirusem SARS-CoV-2,  w trosce o zdrowie,  od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania zostaje zamknięta bezpośrednia obsługa interesantów w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi, ul. Wodna 40 z wyłączeniem sytuacji nadzwyczajnych umówionych wcześniej. 

więcej »
1 lutego 2021
Informacja Łódzkiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego skierowana do lekarzy POZ w sprawie zgłaszania zleceń badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 pacjentom niesamodzielnym spełniającym kryteria kwalifikacji

Łódzki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że w aplikacji gabinet.gov.pl, istnieje możliwość zlecania przez lekarzy POZ, testów w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 pacjentom niesamodzielnym (pacjenci, którzy nie mogą udać się na wymaz do mobilnego punktu pobrań „drive-thru”, z powodu swojego stanu zdrowia lub braku samochodu w domu).

więcej »
1 lutego 2021
Informacja dla interesantów o funkcjonowaniu laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi.

Laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi, w związku z sytuacją epidemiczną w kraju, do odwołania nie wykonuje badań próbek kału w kierunku Salmonella, Shigella do pracowniczej książeczki zdrowia oraz badania Sporali.

więcej »
Sars-cov-2 statystykaKoronawirus_call_centerOstrzeżenia publiczne#SZCZEPIMYSIĘfacebookwodaGrypaSzczepienia ochronneSzczepienia.infoDopalaczeOcena stanu sanitarnego woj. łódzkiego w 2018 r.Bądź z nami, bądź bezpiecznyWFOŚiGWniepodlegla