90-046 Łódź, ul. Wodna 40, tel.: +48 42 25 36 200, e-mail: wsselodz@pis.lodz.pl

AKTUALNOŚCI

30 sierpnia 2016
W Mixerze Regionalnym – mix zdrowia

W najbliższą niedzielę, 4 września, w ramach Mixera Regionalnego Łódzkie 2016 – Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi utworzy stoisko dot. problematyki uzależnień. Zawiśnie nad nim hasło kampanii społecznej „Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu”, realizowanej w ramach projektu „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”. 

więcej »
30 sierpnia 2016
Poznaj HCV

27 sierpnia, Stadion Miejski w Kutnie. W ramach kampanii społecznej „HCV Jestem świadom”, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny wraz z programem radiowym „Lato z Radiem” oraz Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kutnie zorganizowali punkt informacyjny dotyczący zapobiegania zakażeniom HCV.

więcej »
30 sierpnia 2016
Komunikat Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Łodzi z dnia 30 sierpnia 2016 r. dotyczący jakości wody do spożycia (wodociągi w Sobieniu i Prawęcicach)

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Łodzi informuje, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgierzu stwierdził przydatność do spożycia wody w wodociągach publicznych w Sobieniu i Prawęcicach.

więcej »
29 sierpnia 2016
Czas kleszczy

Lato, kolorowe wycieczki za miasto, czysta radość dla zmysłów. Ale on też chce się przytulić. Kleszcz. Spacerując, grillując, smażąc się na kocu – pamiętaj o jego istnieniu.

więcej »
29 sierpnia 2016
Ostrożnie, za oknem...

Nadciąga pogoda w kratkę i z lassem: burze i upały. Nie daj się schwytać.

więcej »
26 sierpnia 2016
Komunikat Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Łodzi z dnia 26 sierpnia 2016 r. dotyczący jakości wody do spożycia (wodociągi w Sobieniu i Prawęcicach)

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Łodzi informuje, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgierzu stwierdził brak przydatności wody do spożycia w dwóch wodociągach publicznych, w Sobieniu i w Prawęcicach, z powodu zanieczyszczenia mikrobiologicznego wody.

więcej »
Bezpieczne wakacjeKąpieliskaSzczepienia ochronneDopalaczeOstrzeżenia publiczneProfilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniuHigiena rąkOcena stanu sanitarnego woj. łódzkiego w 2015 r.Bezpieczni na starcieObszarowa ocena jakości wody przeznaczonej do spożycia 2015