90-046 Łódź, ul. Wodna 40, tel.: +48 42 25 36 200, e-mail: wsselodz@pis.lodz.pl

AKTUALNOŚCI

20 sierpnia 2019
Bezpieczne wakacje: barszcz Sosnowskiego

Uwaga, kontakt z nim grozi poparzeniem. Nie dotykaj go. Nie zbliżaj się, bo wydzielane przez niego toksyczne olejki eteryczne mogą unosić się w powietrzu nawet na odległość kilkunastu metrów. Jeśli go zauważysz, zgłoś to straży miejskiej.

więcej »
19 sierpnia 2019
Kąp się bezpiecznie!

Aktualne informacje na temat jakości wody w kąpieliskach i miejscach okazjonalnie wykorzystywanych do kąpieli na terenie woj. łódzkiego.

więcej »
12 sierpnia 2019
Zadbaj o lekki tornister

Powoli zmierzamy do nowego roku szkolnego... Zanim kupisz maluchowi plecak, przeczytaj wskazówki.

więcej »
9 sierpnia 2019
Bezpieczne wakacje: bąblowica

Lato, leśne wędrówki i koszyk pełen wrażeń... Zbierając jagody, maliny, jeżyny, pamiętaj o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny. Na nasze zdrowie czyha tasiemiec.

więcej »
6 sierpnia 2019
Komunikat Łódzkiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego z dnia 6 sierpnia 2019 r. dotyczący jakości wody do spożycia (wodociąg Sulmów)

Łódzki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sieradzu stwierdził przydatność wody do spożycia w wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Sulmów.

więcej »
6 sierpnia 2019
Komunikat Łódzkiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego z dnia 6 sierpnia 2019 r. dotyczący jakości wody do spożycia (wodociągi Oszkowice i Stary Waliszew)

Łódzki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łowiczu stwierdził przydatność wody do spożycia w wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Oszkowice oraz w wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Stary Waliszew.

więcej »
facebooklogo stuleciaBezpieczne wakacjeKąpieliskanosicielstwoOstrzeżenia publiczneodraSzczepienia ochronneSzczepienia.infoDopalaczeOcena stanu sanitarnego woj. łódzkiego w 2018 r.ocena wodyBądź z nami, bądź bezpiecznyniepodlegla