Wersja graficzna
90-046 Łódź, ul. Wodna 40, tel.: +48 42 25 36 200, e-mail: wsselodz@pis.lodz.pl

AKTUALNOŚCI

13 października 2017
Komunikat Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Łodzi z dnia 13 października 2017 r. dotyczący jakości wody do spożycia (ujęcie ZPM „GAIK”)

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Łodzi informuje, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Radomsku stwierdził brak przydatności do spożycia wody pochodzącej z indywidualnego ujęcia ZPM „GAIK”, zaopatrującego Zakład Przetwórstwa Mięsnego „GAIK”, Niedośpielin 70 – z powodu zanieczyszczenia mikrobiologicznego wody.

więcej »
13 października 2017
Zaszczep w sobie chęć szczepienia!

Wczoraj, o godz. 12, w auli Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi – recepta na Zdrowie, czyli wykład „Szczepienie – najlepsza ochrona przed grypą”.

więcej »
12 października 2017
Nowa edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”

Ruszyła VII edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”, czyli dodatkowa inicjatywa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”, organizowana przez Główny Inspektorat Sanitarny, Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców oraz Fundację „Żywność, Aktywność Fizyczna i Zdrowie”.

 

więcej »
10 października 2017
15 października – Światowy Dzień Mycia Rąk

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Mycia Rąk – przybij piątkę. Czystą piątkę. Tegoroczny temat woła „Our Hands, Our Future!”.

więcej »
6 października 2017
Komunikat Państwowej Agencji Atomistyki dotyczący niewielkich ilości izotopu rutenu-106 wykrytych w powietrzu na terenie Europy
6 października 2017
Dziel się Uśmiechem

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Łodzi objął patronatem honorowym program „Dziel się Uśmiechem”, w ramach którego w całej Polsce prowadzone są bezpłatne przeglądy stomatologiczne i zajęcia w szkołach podstawowych.

więcej »
facebookGrypaOstrzeżenia publiczneSzczepienia ochronneSzczepienia.infoOcena stanu sanitarnego woj. łódzkiego w 2016 r.DopalaczeObszarowa ocena jakości wody do spożycia woj. łódzkie 2016Bezpieczni na starcie